Вручення сертифікатів про закінчення курсів польської мови

25 червня 2018 року відбулося урочисте вручення сертифікатів  рівня А2 та B1 випускникам курсів польської мови, організованих Польским культурно-освітнім центром УДПУ.  Участь у цьому заході взяли молоді вчені,  студенти та викладачі нашого університету. Проводили курси викладач Сілезького університету в Катовіце Даріуш Ротт та викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лія Лукіна.

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська вручила сертифікати учасникам та подякувала усім, хто знайшов час та можливість для відвідання занять, наголосила на важливості вивчення мови для розуміння культури Польщі, а також пообіцяла, що Польський центр УДПУ і надалі надаватиме всебічну підтримку в організації вивчення польської мови усіма бажаючими.

Присутні висловили вдячність викладачам курсів, які зуміли прищепити студентам не тільки любов до мови,  а й до численних традицій, звичаїв та культури.

Нагадаємо,  що іспит на отримання сертифіката складався з наступних частин: розуміння на слух, граматична правильність, розуміння написаних текстів, письмо та мовлення. Щоб отримати сертифікат, слід було отримати позитивний результат по кожній письмовій та усній частині.

Вітаємо всіх слухачів курсів з черговим досягненням та бажаємо не зупинятися на досягнутому!