Навчання студентів УДПУ в Поморській Академії у м. Слупськ

Академічна мобільність є одним із пріоритетних напрямів у діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Завдяки співпраці з Поморською Академією у м. Слупськ 6 студентів нашого закладу семестр перебуватимуть на навчанні у Польщі.

З 28 вересня студентки факультету соціальної та психологічної освіти (Діонісова Каріна, Топольник Ольга, Ткачук Юлія), факультету української філології (Харенко Софія), історичного факультету (Кузьменко Олена, Звірянська Тетяна) розпочали своє навчання в партнерському вищому навчальному закладі в Республіці Польща.

2 жовтня відбулася організаційна зустріч для українських студентів в Поморській академії  у м. Слупськ. Під час зустрічі студентам презентували особливості навчального процесу і дозвілля, плани на майбутнє та очікування від навчання. Перші тижні перебування студентів в Поморській академії розраховані на їх адаптацію, вибір оптимальних предметів та знайомство з країною.