Різдвяні зустрічі

У Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в Лєшно завершуються традиційні приготування до святкування Різдва. Для студентів із Казахстану, Білорусі та України викладач англійської мови Єва Мошєн організувала та провела Різдвяну зустріч. Студентки факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  Валерія Крузель та Ольга Жупаник, які навчаються в ДВШПО імені Я.А. Коменського за програмами подвійного диплома, долучилися до зустрічі. В теплій і невимушеній обстановці студенти розповідали про традиції святкування Різдва в Польщі, Україні та Білорусії, Нового року в Казахстані. Для учасників зустрічі було проведено майстер-клас із розмальовування новорічних іграшок. Кожен мав змогу спробувати себе в ролі художника,  створити авторську іграшку з унікальним стилем та кольором, додаючи до малюнка національні мотиви. Ось так цікаво і корисно проводять студенти своє дозвілля, пізнаючи світ та культуру інших народів.