Виставки

З метою привернення уваги до спільної історії Польщі та України Польський культурно-освітній центр разом з історичним факультетом, Державним історико-архітектурним заповідником «Стара Умань»,  Центральним державним історичним архівом України в м. Київ, Державним архівом Київської області та за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні був організатором виставки копій документів «Відгомін Січневого повстання на Уманщині», присвяченій 150-й річниці польського національно-визвольного повстання 1863 – 1864 рр.

Відкриття відбулося у травні 2013 року в місті Умань, після чого виставка експонувалася в Польщі (Лєшно, Ланьцут, Курнік, Варшава, Ченстохова). Відвідувачі мали можливість доторкнутися до сторінок історії та дізнатися про хід Січневого повстання на українських землях. Завдяки архівним документам і картам було продемонстровано його вплив на творення польської й української ідентичності.

Foto 3

Координатором цієї тематичної експозиції був науковий директор Польського культурно-освітнього центру професор Ігор Кривошея.

Foto 2

Залишити відповідь