Зустріч студентів з керівництвом ДВШПО ім. Я. А. Коменського

21 січня 2019 року в Державній вищій школи професійного навчання імені Яна Амоса Коменського (м. Лешно) відбулася зустріч студентів, які навчаються за обміном із України та Казахстану, з керівництвом навчального закладу. На зустрічі були присутні студенти із Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ректор професор Мачєй Пєтштак, канцлер Януш Пола і радник ректора з міжнародних питань Костянтин Мазур під час зустрічі цікавилися чи справдилися очікування студентів, з якими вони приїхали кілька місяців тому до Польщі. У свою чергу студенти поділилися своїми враженнями щодо умов і якості навчання, позитивними емоціями та спогадами, які пов’язані із перебуванням у цій країні. Також ректор зазначив, що найближчим часом будуть організовані зустрічі із маршалком в Познані та із президентом міста Лешно. І хоча учасники бесіди часом розмовляли різними мовами, всі змогли висловитися та порозумітися. Зустріч пройшла продуктивно і цікаво, у затишній й невимушеній атмосфері!