ЦЮ ПРИГОДУ, Я НЕ ЗАБУДУ НІКОЛИ!ЦЮ ПРИГОДУ, Я НЕ ЗАБУДУ НІКОЛИ!

Враження від подорожей завжди незабутні та закарбовуються надовго у людській пам’яті. Своїми враженнями від участі у проекті польсько-українського молодіжного обміну та перебування у Польщі поділилася студентка другого курсу факультету української філології Анна Корой: 3eDHQBhopsw «Моє літо розпочалось з того, що завдяки участі у польсько-українському молодіжному обміні я відкрила для себе таку країну як Польща. Це була перша країна, яку мені вдалося відвідати. Хвилювання переповнювали всіх учасників програми. Кожен очікував отримати від обміну щось надзвичайне. Приємно відзначити, що всі очікування здійснилися. Позитивні емоції переповнювали всіх учасників. G3aUrNeKtuY G3aUrNeKtuY Польща зустріла нас досить привітно. Ми довго не могли  намилуватися її краєвидами, які справили на нас неабияке враження. Неймовірна архітектура міста Гнєзно надовго залишиться в нашій пам’яті. Кожен із нас буде берегти фотографії з цього міста, як невід’ємний шматочок чудово проведеного часу. Приємно вражена гостинністю поляків. За цей невеликий проміжок часу нам вдалося знайти справжніх друзів, за якими ми дуже сумуємо. З цими людьми у нас пов’язані незабутні спогади, які назавжди залишаться в наших серцях. І я сподіваюсь, що ми ще колись обов’язково зустрінемось. 6TqYeZjny44Проект був приурочений річниці хрещення Польщі. Програма була цікава та різноманітна. Учасники змогли відвідати низку музеїв, історичних пам’яток в містах Гнєзно, Познань та Краків. Впевнена, що цей проект змінив мене – розширив кругозір, додав нових знань, я знайшла нових друзів і цей перелік можна продовжувати і продовжувати… Знаю точно, що цю пригоду, я не забуду ніколи!»