ВІЗИТ ПОЛЬСЬКИХ ПАРТНЕРІВ: СПІВПРАЦЯ РОЗВИВАЄТЬСЯВІЗИТ ПОЛЬСЬКИХ ПАРТНЕРІВ: СПІВПРАЦЯ РОЗВИВАЄТЬСЯ

21 квітня 2016 року Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відвідала делегація Інституту Європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича у місті Гнєзно (Польща) на чолі із директором Інституту професором Лешеком Мрозевичем. У складі делегації також прибули: заступник директора з міжнародного співробітництва – доктор Катажина Єндращик та професор Орест Красівський. DSC_6212З поважними гостями зустрілися ректор УДПУ проф. Олександр Безлюдний та проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва доц.  Владилена Сокирська. У ході зустрічі, насамперед, було обговорено перспективи подальшої співпраці, щодо реалізації програми подвійного диплома, яка триває з 2009 року. Дана програма є дуже важливою для УДПУ, адже вона полягає в тому, аби надати можливість нашим студентам здобути європейський диплом. Окрім того, окреслено ключові аспекти наукового співробітництва,   що передбачає спільну реалізацію наукових проектів та обмін професорсько-викладацьким складом.

DSC_6199

У рамках відвідин представники польської делегації зустрілися зі студентами УДПУ та познайомили з основними напрямами діяльності їхнього навчального закладу, матеріально-технічною базою інституту та умовами участі у програмі подвійного диплома, в рамках якої студенти УДПУ можуть здобути додаткову спеціальність за напрямом «Європейська комунікація».

DSC_6229

DSC_6225