ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ!ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ!

У зв’язку з рішенням ректора Познанського університету імені Адама Міцкевича та змінами в законі про вищу освіту Польщі, Інститут європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича в місті Гнєзно  у 2016/2017 н.р. буде здійснювати прийом  студентів із партнерських навчальних закладів України, зокрема і студентів УДПУ, на наступних умовах:

1. Студенти, які навчатимуться на бакалавріаті  або магістратурі в Інституті європейської культури та УДПУ звільняються від оплати за навчання. Винятком може бути одноразовий вступний внесок в розмірі 200 євро. Студент оплачує тільки проживання в гуртожитку.
  2.   Для викладачів та аспірантів УДПУ є можливість безкоштовного стажування  терміном не менше 3-х місяців. Проживання у гуртожитку для них безкоштовне.

За детальною інформацією звертайтеся до Польського культурно-освітнього центру або у відділ  наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва.