STUDY TOURS TO POLAND STUDY TOURS TO POLAND

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Боруссія», Коллегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського запрошують активних студентів для участі  у програмі Study Tours to Poland (STP). Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також цікаве дозвілля, знайомство з новими місцями та цікавими людьми. Це також можливість здобути новий досвід та можливість ділитися з іншими власним. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті віком 18 – 21 років (народжені 1 липня 1994 – 31 грудня 1997 року), які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland. Організатор бере на себе витрати щодо поселення та харчування на території Польщі під час візиту. Заявки від кандидатів приймаються до 8 липня 2016. Детальнішу інформацію можна дізнатися тут.