ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

15 вересня в актовій залі нового корпусу для студентів УДПУ відбулася презентація програм академічної мобільності, які успішно реалізуються у партнерстві з вищими навчальними закладами Європи в рамках програм подвійного дипломування,кредитних мобільностей Eminence 2, Erasmus+, Mobile+, Mobile+2, тощо. Захід відкрила координатор міжнародного співробітництва університету Ольга Валентинівна Сушкевич, котра наголосила на перевагах участі у таких програмах та можливостях, які значно розширюють перспективи та горизонти для студентів нашого університету. dsc_3295Про успішну реалізацію програм подвійного диплому та академічної мобільності в партнерських навчальних закладах Польщі детально розповіла фахівець Польського культурно-освітнього центру Людмила Миколаївна Крива, яка також ознайомила присутніх з можливостями навчання в Колегіумі Міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій, котрі діють на базі Польського культурно-освітнього центру нашого університету. dsc_3303Враженнями від участі у програмі академічної мобільності Erasmus+ в Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменськогов м. Лєшно (Республіка Польща) з присутніми поділилися студенти Колегіуму МІГуС та учасники програми Гончарук Вікторія та Бень Анастасія. dsc_3316Географію можливостей студентів УДПУ розширила у своїй презентації координатор міжнародного співробітництва університету Ольга Валентинівна Сушкевич, яка окреслила перспективи участі у семестровому навчанні в університеті Південної Богемії (Чеська Республіка), а також навчання за програмою Mobile+2 у Португалії. Означений проект спрямований на стимулювання взаємного порозуміння між університетом Порто та 22 країнами-партнерами через заохочення студентських академічних і адміністративних мобільностей, передачу ноу-хау та передових практик. Студенти факультету іноземних мов Чичкало Анастасія та Котовщук Анастасія, які нещодавно завершили своє навчання у Португалії, радо поділилися своїм досвідом та враженнями від програми зі студентством, наголосивши на тому, що участь у таких обмінах дає неоціненний досвід, можливість подорожувати та самовдосконалюватися. dsc_3306Актова зала не змогла помістити усіх бажаючих ознайомитися з програмами академічної мобільності, дізнатися про умови участі у програмах та послухати розповіді тих студентів, які вже побували за кордоном. Це ще раз підкреслює, що наші студенти активні, мобільні і готові пізнавати щось нове, розвиватися та самовдосконалюватися.