ЗУСТРІЧ У ПОСОЛЬСТВІ ПОЛЬЩІ В УКРАЇНІ

Нещодавно у Посольстві Республіки Польща в м. Києві відбулася щорічна зустріч викладачів, вчителів польської мови та керівників центрів польської мови та культури , котрі працюють в осередках на території Київського Консульського Округу. Уманський державний педагогічний університет презентував викладач польської мови, доктор Пьотр Пизель, котрий за направленням Міністерства науки і вищої освіти Польщі викладає польську мову в нашому університеті. 101_4404   Зі вступним словом до присутніх звернулася Пауліна Годлевська, котра присвятила свій виступ видатному польському кінорежисеру Анджею Вайді. Учасники взяли участь у дискусії, під час якої  ділилися враженнями від переглядів фільмів Вайди. Приємною несподіванкою стало вручення представниками Посольства Польщі книг, альбомів та брошур для центрів польської мови та культури. Значний перелік книг було передано і в Польський культурно-освітній центр УДПУ.

У ході зустрічі учасники мали можливість поспілкуватися з Радником Посла з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща в Україні Емілією Ясюк та Віце-консулом Консульського Відділу Посольства Республіки Польща в Україні Агнєшкою Рончкою.