КОНКУРС-ДИКТАНТ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПОЛЬЩІ “JĘZYK POLSKI DA SIĘ LUBIĆ”

11 листопада Республіка Польща відсвяткувала 98 річницю своєї Незалежності. Традиційно, до святкувань долучився Польський культурно-освітній центр УДПУ, організувавши конкурс-диктант JĘZYK POLSKI DA SIĘ LUBIĆ”. img_0610   У конкурсі взяли участь студенти, котрі знають та люблять польську мову. Текст диктанту зачитав викладач польської мови Пьотр Пизель. img_0611   Тематично диктант був пов’язаний з історичними подіями, які призвели до повернення Польщею незалежності у 1918 році. img_0612 Після написання диктанту учасники долучилися до перегляду історичного фільму Єжи Гофмана «Варшавська битва 1920». img_0614 За результатами диктанту призові місця отримали: І місце – Анастасія Бень (Колегіум МІГуС) img_0622та Анна Поліщук (факультет української філології, спеціалізація «польська мова»); img_0620   ІІ місце – Ольга Чайковська (факультет української філології, спеціалізація «польська мова»); img_0618   ІІІ місце – Ілліана Бондаренко (факультет української філології, спеціалізація «польська мова»). img_0616   Студентів з перемогою у конкурс-диктанті привітала проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська та вручила цінні подарунки. Проректор побажала переможцям не зупинятися на досягнутому та надалі продовжувати вивчення польської мови, самореалізовуватися та досягати нових успіхів. Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів!