СТУДЕНТИ УДПУ РОЗПОЧАЛИ СЕМЕСТРОВЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬСЬКОМУ ПАРТНЕРСЬКОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Початок другого семестру 2016 – 2017 навчального року відкрив нові можливості для двох студенток УДПУ – Анастасії Січкар (факультет української філології) та Марії Денисюк (факультет іноземних мов) котрі розпочали семестрове навчання в Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно (Республіка Польща).   lF6vrDO5xPk Студентки також успішно навчаються в Колегіумі міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій, котрий діє на базі Польського культурно-освітнього центру. Участь у програмі семестрової академічної мобільності стала можливою завдяки угоді про співпрацю, підписаною між УДПУ ім. Павла Тичини і Державною вищою школою професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно від 8 листопада 2010 року. nNSaBoOCfA8   В цьому навчальному році це вже уже друга група студентів, яка отримала можливість навчання за такою програмою у польському виші. У перший день перебування учасникам програми було презентовано навчальний заклад та організовано зустріч з координатором міжнародної співпраці Міколаєм Зґаінськім. Також студенти ознайомилися з містом Лєшном в якому проведуть весь навчальний семестр. 8Zfk61LGF_4   Бажаємо нашим студентам гарних результатів навчання, приємного перебування та незабутніх вражень від подорожей Польщею!