KURSY JĘZYKA POLSKIEGO

1 листопада 2018 року в Польському культурно-освітньому центрі розпочали роботу курси польської мови. Уже третій рік поспіль викладачі, студенти та усі бажаючі, кого цікавить польська мова та культура Польщі із захопленням долучаються до вивчення курсу. Курси тривають 6 місяців. По завершенню курсу слухачам курсів вручають сертифікат про рівень володіння мовою. Підготовка здійснюється за різними рівнями (А1, А2, В1) досвідченими викладачами кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, Голоднюк Сніжаною Костянтинівною та Лукіною Лією Русланівною.  Навчання здійснюється із використанням сучасних автентичних матеріалів на основі комунікативного підходу. Наші курси – це унікальна можливість поринути в іншомовне польське середовище, удосконалити свої знання польської мови, культури та «відкрити двері у світ».

Бажаємо нашим слухачам успіхів і наснаги в їхній мандрівці світом польської мови та культури!