ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ В МІСТІ ЖЕШІВЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ В МІСТІ ЖЕШІВ

Літо – це пора коли студенти можуть відпочивати з користю для себе. Цьогоріч вкотре студентам УДПУ пощастило бути учасниками літніх шкіл польської мови і культури.  Уже упродовж тижня студенти Колегіуму міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій Алла Розкидана, Ангеліна Коломієць, Олена Чопенко та студентка факультету української філології Тетяна Драганова перебувають на Літній школі Жешівського Університету (Польща). Така участь стала можливою завдяки сприянню Посольства та Консульства Республіки Польща в Україні, а також роботі Польського культурно-освітнього центру. Загалом на навчання до Жешова приїхало 44 особи, серед яких представники 6 країн: України, Росії, Молдови, Хорватії, Румунії та Франції.

IYCZi_B_cnc (1)

За результатами тестування учасників поділено на групи, в залежності від рівня володіння польською мовою. Приємним є те, що наші дівчата продемонстрували високий рівень володіння мовою і протягом місяця навчатимуться у групі з поглибленим вивченням мови, історії та культури Польщі. Організатори школи, викладачі та співробітники університету створили усі умови для комфортного перебування студентів і роблять усе можливе для того, аби учасники отримали не тільки гарні знання, а й незабутні враження.os0poVxsvmE

Окрім навчання, молодь пізнає неповторну атмосферу давнього польського міста, яке зачаровує своєю самобутністю і красою. Програмою школи передбачено відвідування музеїв Жешова та екскурсії до інших польських міст.lUuHG_edY7E

Всього за перший тиждень перебування в Польщі наші студентки потоваришували з багатьма учасниками даної програми і отримали багато приємних вражень і емоцій. Сподіваємось їхня подальша участь у Літній школі буде плідною і принесе гарні результати.