ЛІТНЯ ШКОЛА У КРАКОВІЛІТНЯ ШКОЛА У КРАКОВІ

Минув ще один тиждень перебування співробітників університету Людмили Кривої і Андрія Литвина та студентки Колегіуму МІГуС Тетяни Шульги у Кракові.  За цей час учасники літньої школи підвищили рівень володіння польською мовою, взяли участь у традиційних польських святкуваннях, скуштували народних страв та, звісно ж, подорожували. vn_qpgDmv3A Незабутні враження залишилися після плавання річкою Дунаєць. 46PJ_-jzjzgДо переліку визначних місць, у яких побували слухачі школи додався також Татранський національний парк та місто-курорт Закопане. af72qCvOBvUТакож учасники відвідали  соляну шахту в місті Велічка, де мали можливість  спуститися на глибину 125 метрів  та ознайомитися з історією розвитку солевидобування. tXlqTnE4mVY     UvOw5JHFtCUДосить цікавою і водночас важкою була екскурсія до одного з найбільших концентраційних таборів – Освенцім. На в’їзних воротах до табору досі збережений цинічний напис – «Праця визволяє». Така екскурсія не залишила жодного її учасника без сліз на очах, оскільки за тими стінами зруйнувалося і закінчилося життя сотень тисяч людей. Їхні речі, одяг, фото змусили ще раз усвідомити цінність людського життя.nndgLk-hL5M Літня школа добігає свого завершення. Попереду вручення дипломів та урочисте закриття. Сподіваємось враження та знання, які слухачі отримали упродовж цього місяця стануть їм у нагоді в подальшому житті.