ПРОЕКТ «ДІТИ ТА МОЛОДЬ БЕЗ КОРДОНІВ» ЗИМОВА ШКОЛА ПОЛЬСКОЇ МОВИ В ПОЛЬЩІПРОЕКТ «ДІТИ ТА МОЛОДЬ БЕЗ КОРДОНІВ» ЗИМОВА ШКОЛА ПОЛЬСКОЇ МОВИ В ПОЛЬЩІ

Спілка Поляків міста Київ (Україна) та Шкільна Бурса міста Пулава (Польща) запрошує до участі у проекті “Діти та молодь без кордонів” (3.01.2015 -11.01.2015).  Метою проекту є укріплення та розвиток добросусідських відносин між дітьми та молоддю України і Польщі.

В рамках реалізації проекту відбуваються:

•виступи українських творчих колективів (хореографічних, хорових тощо), які репрезентують українську культурну спадщину громадянам Польщі.
•ознайомлення з життям польського народу, його історією, наукою, літературою, мистецтвом, народною творчістю, шляхом відпочинку та оздоровленням дітей та молоді в  Республіці Польща.
•спортивні змагання між дітьми та молоддю України та Польщі.
•проводяться курси польської мови.

Термін перебування:

03.01.2015 р. виїзд автобусом з м. Києва до м. Пулави (нічліг у м. Пулави),

04.01.2015 p. після сніданку  переїзд з м. Пулави до м. Пороніно (біля м. Закопане),

06.01.2015 р. Різдво (Святий Вечір) в місцевості Пороніно,                                                                                             10.01.2015 р. переїзд автобусом з м. Пороніно до м. Пулави (нічліг у м. Пулави),

11.01.2015 р. виїзд автобусом з м. Пулави до м. Києва

Відвідуємо:

Польща

– м. Краків (Королівський палац Вавель зовні, Старе місто),

– м. Закопане (пішохідна прогулянка),

– м. Новий Тарг (Старе місто, ярмарок),

– м. Недзіца (замок зовні, гребля),

– м. Пулави (вільний час).

Словаччина

– м. Кечмарок (Старе місто, пішохідна прогулянка),

– м. Попрад (Старе місто, пішохідна прогулянка, аквапарк),

– м. Стара Любовня (замок-музей).

Угорщина (додатково за окрему плату в залежності від погодних умов)

– м. Мішкольц – Тапольца SPA в печерах

Інформація про  SPA в печерах на: http://www.youtube.com/watch?v=XF4W5PpniA4&feature=related

– м. Сіксо (меморіал загиблих радянських воїнів часів Великої Вітчизняної Війни).

Проживання:

Пансіонат в м. Пороніно  4-5 місні  номери, TV, WI-FI, душ та туалет в номері.

Нічліг в м. Пулави,  4-6 місні номери, душ та туалет на поверсі (нічліг при в’їзді та виїзді з Польщі).

Харчування:

Трьох разове харчування (обід порційний, сніданок і вечеря шведській стіл). Під час екскурсій на цілий день і при повернені на Україну видається сухій провіант.

НА ГРУПУ З 15 ДІТЕЙ / СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ – 1 ОПІКУН (БЕЗКОШТОВНО)

Вартість програми

335 EURO + 850 гр. – Дитина до 14 років.

335 EURO + 900 гр. – Дитина від  14 років до 18 років.

365 EURO + 900 гр. – Молодь після 18 років (студенти).

У вартість входить:

Мовні курси, проїзд  (в обидва кінці), автобусне обслуговування на території Польщі, Словаччини і Угорщини (без нічних переїздів), страхування, проживання, трьохразове харчування, екскурсії, аквапарки.

Для оформлення візи необхідно здати: роз’яснення надає опікун.

візи для вчителів, опікунів, дітей та молоді (студенти)  –  БЕЗКОШТОВНІ.

Контакт:

Член правління Спілки Поляків м. Києва   Зварич Владислав Віталійович