ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ «ПОЛЬЩА ОЧИМА СТУДЕНТІВ» ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ «ПОЛЬЩА ОЧИМА СТУДЕНТІВ»

11 листопада 2014 року Польща відзначила 96-ту річницю незалежності.  З нагоди  цієї дати Польським культурно-освітнім центром було проведено  конкурс презентацій «Польща очима студентів». Для участі у конкурсі студенти мали підготувати презентації на одну з поданих тем: «Я і Польща», «Відомі поляки», «Шляхами поляків на Уманщині», «Відомі і менш відомі туристичні об’єкти Польщі». Приємно відзначити, що до конкурсу долучилось понад 30 представників з різних  факультетів, які цікавляться історією і культурою  Польщі. Презентаційні роботи учасників конкурсу продемонстрували активну пошуково-дослідницьку  роботу.

N7bffk0JtW011  листопада  в  Польському культурно-освітньому центрі відбулося підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу. Усі учасники отримали сертифікати про участь, а переможці у кожній номінації нагороджені дипломами та цінними призами. Переможцями у номінації “Відомі поляки” стали:

І місце – Акімова Олександра (студентка факультету української філології);

ІІ місце – Запорожець Олена (студентка Колегіуму МІГуС);

ІІІ місце – Котовщук Анастасія (студентка Колегіуму МІГуС) та Машкаринець Богдан (студент історичного факультету).

KVxzkYWPiSoПереможці у номінації “Відомі і менш відомі туристичні об’єкти Польщі”:

І місце – Чупіна Катерина (студентка Колегіуму МІГуС);

ІІ місце – Шульга Тетяна (студентка Колегіуму МІГуС);

ІІІ місце – Гончарук Вікторія (студентка Колегіуму МІГуС) та Зозуля Надія (студентка Колегіуму МІГуС).VuK6qaVTHPc

Переможці  у номінації “Я і Польща”:

І місце – Драганова Тетяна (студентка Колегіуму МІГуС);

ІІ місце – Поліщук Оксана (студентка економічного факультету);

ІІІ місце – Рибчак Алла (студентка економічного факультету). Переможцем у номінації “Шляхами поляків на Уманщині” стала Антоніна Кокоша (студентка Колегіуму МІГуС).PQezVor0uIk

На завершення присутнім було запропоновано перегляд кращих презентацій.  byJO8ii3sY8