СТУДЕНТИ УДПУ В М.ЛЄШНО

В рамках угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Державною вищою школою професійної освіти імені Яна Амаса Коменського (м. Лєшно, Польща) троє студенток УДПУ Аліна Мехеда (студентка Колегіуму МІГуС), Альона Шеремета та Юлія Крицак (студентки факультету української філології) беруть участь у програмі студентської академічної мобільності. Упродовж осіннього семестру студентки перебувають у Польщі і мають унікальну нагоду здобути досвід навчання за європейською системою освіти, а також глибше пізнати історію і культуру сусідньої держави. Окрім дисциплін свого напряму,  дівчата вивчають польську мову і культуру, історичні та суспільні дисципліни.

У вільний від навчання час студентки подорожують містами Польщі. Відтак, їм вдалося відвідати такі міста, як  Познань, Краків та Жешів.HqEJ7qw9Yio Нещодавно наші студенти дали інтерв’ю місцевій газеті АВС (м. Лєшно), у якому поділилися враженнями від перебування в Польщі та своїми планами на майбутнє.ABC Навчання продовжується, попереду заліки і іспити. То ж побажаємо нашим студентам успіхів!