АНДЖЕЙКІ В ПОЛЬСЬКОМУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОМУ ЦЕНТРІАНДЖЕЙКІ В ПОЛЬСЬКОМУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОМУ ЦЕНТРІ

Польська культура, як і українська, цікава та багатогранна, насичена традиціями та звичаями святкуваннями. Значна кількість святкувань припадає на передріздвяний період. Поляки також люблять “зазирнути” в майбутнє та дізнатися свою долю. Таку можливість отримали і студенти спеціалізації «польська мова» та студенти Колегіуму МІГуС. XOuRO-9qrjE   Польським культурно-освітнім центром 1 грудня було організовано святкування традиційного польського свята Анджейкі, яке дуже нагадує Андріївські вечорниці. Студенти поринули в атмосферу чарів та передріздвяного чуда. Кожен з присутніх отримав печиво з передбаченнями майбутнього та побажаннями кохання, успіхів та щастя у наступному році.sRCq9NjDALY Гадання з яблуками допомогло нашим студенткам дізнатися першу літеру імені майбутнього чоловіка, а гадання з чоботами визначили дівчину, яка перша вийде заміж. BkbBEFcM7Zc   g0ERYhr3fTk   NOhDsdCdRb4   За допомогою “чарівного” сердечка студентки дізналися ім’я своєї другої половинки.c-MzogpFf5A Тепла атмосфера заходу допомогла студентам краще пізнати звичаї та традиції Польщі та весело провести час.