ПЛІДНА ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКА СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄПЛІДНА ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКА СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ

Нещодавно відбулася робоча зустріч представників партнерських вищих навчальних закладів за участі почесного професора УДПУ, доктора габілітованого, проректора з науки Державної вищої школи професійної освіти ім. Я.  А. Коменського Александра Миколайчака, координатора програми Еразмус Мундус Університету імені Адама Міцкевича в Познані, доктора Рафала Димчика, доктора історичних наук Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові  Норберта Моравца та наукового директора Польського культурно-освітнього центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професора Ігора Кривошеї. Poznan_19_10_2015Зустріч відбулася у стінах Лабораторії Інтердисциплінарних досліджень Університету імені Адама Міцкевича в місті Познань (Польща). Метою заходу було обговорення перспектив і напрямків подальшої науково-освітньої співпраці. У ході зустрічі було досягнуто домовленостей щодо спільного проведення виїзного семінару учасників програми Erasmus Mundus в місті Ченстохові, підготовки та видання наступного випуску часопису «Rozdroża /Crossroads» та реалізації спільних науково-освітніх проектів.