ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КОЛЕГІУМУ МІГУС

Posted on Posted in Без категорії, Новини

Щороку студенти ІІ та ІІІ року навчання Колегіуму Міждисциплінарних Індивідуальних Гуманітарних Студій, котрий діє на базі Польського культурно-освітнього центру під керівництвом тюторів виконують наукові роботи міждисциплінарного характеру. DSC_5479 Комісія, яку очолила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська, заслухала роботи студентів Колегіуму та оцінила їх. DSC_5477   Цікаві дослідження викликали жвавий обговорення серед присутніх студентів. DSC_5481 Річні наукові роботи студентами ІІ року навчання будуть розширені та представлені у вигляді квалівікаційної роботи по завершенню ІІІ року навчання в Колегіумі.

DSC_5480

Студентами ІІІ року навчання були захищені випускні кваліфікаційні роботи.

DSC_5488

Бажаємо нашим студентам подальших плідних наукових досліджень та реалізації у професійному житті.