ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ТА КУЛЬТУРИ У ВРОЦЛАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Posted on Posted in Без категорії, Новини

Щороку студенти УДПУ ім. Павла Тичини котрі вивчають польську мову, мають унікальну нагоду взяти участь у Літніх школах польської мови та культури для іноземців, котрі організовують провідні університети Польщі. IMG_3090 Цьогоріч, за сприяння Польського культурно-освітнього центру, студенти УДПУ, а саме Алексеєва Наталія, Ягуфарова Аліна, Савенко Тетяна, Обримба Олена та Самопал Єлизавета взяли участь у Літній школі, організованій Вроцавським університетом. Дані студенти навчаються в Колегіумі міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій, котрий діє на базі Польського культурно-освітнього центру.IMG_3283_Easy-Resize.com Програма школа була цікавою та різноманітною. Студенти не тільки інтенсивно вивчали польську мову, культуру та традиції, але й долучалися до пізнання Польщі через подорожі. IMG_3802 Обов’язковою частиною програми Школи став вечір талантів, на яких наші талановиті студенти ознайомили присутніх з українською культурою та запрезентували її елементи у вигляді цитування віршів та гуморески. IMG_3260_Easy-Resize.com 20170712_185806 В останню суботу перебування в польському університеті був організований також “Вечір культур”, де наші студентки в яскравому національному одязі – вишиванці, розповіли своїм іноземним колегам про Україну, її культуру, традиції та кухню. IMG_3555   IMG_3694 По завершенню курсу з вивчення мови, учасники школи написали тестові завдання з пройденого матеріалу. Результатом старань наших студентів, стали сертифікати, які підтверджують рівень володіння польською мовою. img130 Задоволені та з новим багажем знань студенти повернулися в Україну та з нетерпінням очікують початку нового навчального року та продовжити вивчення польської мови.