ВСТУП ДО КОЛЕГІУМУ МІГуС

Posted on Posted in Без категорії, Новини

Щороку у вересні вже традиційно відбувається вступ до Колегіуму Міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (МІГуС). Навчання у Колегіумі відбувається паралельно із навчанням на факультеті, який обрав студент. Така можливість передбачає розширення спектру дисциплін, які сприятимуть особистісному та професійному розвитку студента. Навчання у МІГуСІ також передбачає наукову роботу. Відповідно кожен обирає тему дослідження під час індивідуальних консультацій з науковим керівником. МІГуС – це також можливість вивчати польську мову та культуру, а також долучатися до літніх мовних шкіл та навчання за кредитною та ступеневою мобільністю.

28 вересня 2017 року відбулася вступна співбесіда до Колегіуму МІГуС. 19 студентів УДПУ імені Павла Тичини виявили бажання спробувати себе.Студенти підготували дві теми, які вони вивчали протягом місяця. Кожен студент намагався продемонструвати свою ерудицію та обізнаність в обраній тематиці. За результатами вступної співбесіди рекомендовано до зарахування таких студентів:

–         Макогоненко Ірину;

–         Лукієнко Артема;

–         Сатанівську Ольгу  ;

–         Афоніну Вікторію;

–         Черевченко Софію;

–         Тищенко Анастасію;

–         Тимошенко Олену;

–         Топольник Ольгу;

–         Гусейнову Наталію;

–         Куян Дарю;

–         Король Марину;

–         Кулінєєву Анну.

Бажаємо їм легкого, творчого та успішного навчання!

Нехай кожен  повною мірою скористається тими можливостями, які надає університет на шляху високоякісної освіти.